Din ciclu „stăpânul meu e idiot!!” …

Scris de

în

Din ciclu „stăpânul meu e idiot!!”, am plăcerea, din amuzament şi neplăcerea din punctul de vedere al unui câine să vă prezint următoarele animale chinuite de stăpânii lor.


Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *