Românii, proști? Dar mulți? – Episodul 1

Scris de

în

După cum vă spuneam în postul precedent voi demonstra că și românii sunt proști, nu numai moldovenii. Cum demonstrez? Simplu un filmuleț de pe youtube.com cu dovada. Vă urez vizionare amuzată!!!!
Nu uitați, ”Românii, prosti? Dar mulți?„ Va urma…

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *