Romania in timpul crizei ca in Africa

Scris de

în

De cand e criza ati incercat sa faceti o comparatie cu vreo tara subdezvoltata? Ei bine eu m-am gandit sa fac comparatie, dar nu am gasit tara cu care sa compar. Poate cu vreun trib ceva sa ne asemanam. Oricum ideea nu este aceea de a ne plange de mila pe acest blog, ci de a ne amuza de orice. Umbland pe youtube pentru a-mi face un playlist cu ceva piese interesante, am dat de un clip de care, sincer va spun, nu stiam ca exista. Un clip al Shakirei de Romania despre criza. Decat sa va descriu clipul mai bine va urez vizionare placuta!

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *