Facebook part. II

Scris de

în

Asa-i ca v-a fost dor de mine? Ei bine revin cu un post care ma va pastra in era Facebook si anume o piesa cantata de Buzdugan dupa niste vresuri ale lui Flick care parodiaza utilizatorii de pe facebook. Ascultati cu atentie ce se canta si va rog sa imi spuneti daca va regasiti prin descrieri :)).

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *