Ziua Păcii – Piz`dey

Scris de

în

Tot timpul am spus ca nu sunt bun la limbile straine. Dar mai nou am descoperit ca nu sunt singurul care sunt la pamant cu engleza. Iata ceva incredibil … si anume … pronuntarea cuvintelor „ziua pacii” in limba engleza… „piz`dey” cam asa se pronunta, nu? Daca nu ma credeti uitati ca in filmuletul nostru toti pronunta asa.

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *