La mulți ani!!!

Scris de

în

      Deoarece e febra urărilor de „La mulți ani!!” pentru „Ziua copilului”, urez și eu toate cele bune tuturor celor ce mai au în suflet câte o rămășiță de copil.
La mulți ani!!!

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *