Aim bec

     Salutare din nou!
După o pauză de mult timp (2 luni și ceva) am revenit la scris. În timpul în care am lipsit de pe net mi s-au întâmplat multe lucruri bune și rele.
Lucrul rău a fost că încetișor și cu talent am rămas fără laptop și telefon. După acest eveniment am tras câteva concluzii, și anume:
  1. Polițiștii sunt cele mai proaste animale ce trăiesc în jurul oamenilor. După ce îi spun polițistului că mi s-a furat laptopul și TELEFONUL, el se găsește de cuviință să îmi ceară numărul de telefon pentru că în 2 ore o-r să mă sune cei de la criminalistică. Credeam că face mișto de mine, dar de unde… el vorbea foarte serios. (Asta întâmplându-se pe la ora 4 dimineața). DOHHH!!!
 2. Laptop + Cămin studențesc + Geam deschis + Gratie de forma la geam = o mare pagubă.
     Acum trecând la lucrurile frumoase ce mi s-au întâmplat vreau să vă spun că am reușit!!! Am „absorbit” ciclul de licență a studiilor universitare :D. De acum, ținând cont de cuvintele folosite în rândul anterior, mă puteți numi absorbant de Informatică :).
       Una peste alta cred că cel mai important lucru este că m-am întors la scris și vreau să vă înveselesc cu o poză interesantă.
Sper că nu v-ți gândit la prostii :D!
Până data viitoare nu uitați: „Universul și prostia sunt infinite și totuși de primul lucru nu sunt sigur!”, Einstein.

Comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *