Greu cu gradele de rudenie …

Salutare!

Deoarece sunt izolat în casă caut fel de fel de metode de a mă înveseli. Navigând pe internet am dat de poza aceasta care m-a lăsat cu gura căscată și care nnu merită niciun comentariu din partea mea ci doar un sfat pentru voi: Citiți cu atenție și imaginați-vă în viața de zi cu zi o astfel de situație!nedumerireCyril Connolly: „E mai bine să scrii pentru tine însuţi şi să nu ai public decât să scrii pentru public şi să te pierzi pe tine însuţi”.

Comentarii

2 răspunsuri la „Greu cu gradele de rudenie …”

  1. Avatar Doroftei Andrei
    Doroftei Andrei

    Da, deci cum sa spun aseara s-a produs o extorsiune a unui degajament in timp ce taiam cu flexul peretii, pentru a-mi face o discoteca de vara si astfel copilul meu, care este totodata frate cu tate, cumnat cu matusa si unchiul bunicului a castigat la loto 5/60 si a realizat BINGO. Deci me scurt cum sa spun cumul de functii ce dracu’ :)):)):))=))=))=)). Prea tare maestre buna asta, am sa pun blogul tau la favorite:)):))=))=))

    1. Avatar Urmelinho
      Urmelinho

      Mersi. Sper ca pe mai departe să te conving să mă păstrezi la favorite și să te fac să dai pe goarnă să recomanzi blogul prietenilor tăi.

      Toate cele bune!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *