Salutare!
Deoarece sunt izolat în casă caut fel de fel de metode de a mă înveseli. Navigând pe internet am dat de poza aceasta care m-a lăsat cu gura căscată și care nnu merită niciun comentariu din partea mea ci doar un sfat pentru voi: Citiți cu atenție și imaginați-vă în viața de zi cu zi o astfel de situație!
Cyril Connolly: „E mai bine să scrii pentru tine însuţi şi să nu ai public decât să scrii pentru public şi să te pierzi pe tine însuţi”.
Lasă un răspuns